NextGen logo barevné

BUNKR V POHYBU

Každá myšlenka musí stát na pevných základech. Tu naši podpírá pravidelný pohyb jako jedna z nejdůležitějších věcí pro správný rozvoj jedince. Proto jsou jak naše základy, tak naše nejhlubší patro věnováno čistě pohybu a sportovním aktivitám samotným. Najdeš tu jak naše, in-house kroužky, workshopy a nextgenní aktivity, případně ale i kroužky jiných spolků. Vyber si jednu z nabídky našich lekcí a zaregistruj se prostřednictvím odkazu níže.

CHANBARA

KRÁSNÁ, ZÁBAVNÁ A UNIKÁTNÍ

…čili přesně taková, jaká by měla být podle nás v NextGenu idea pohybu tak, aby dokázala zaujmout a udržet. A přesně taková je i chanbara, japonský bojový sport s bezpečnými zbraněmi a proto jí u nás najdete každý čtvrtek. Přijďte vyzkoušet něco netradičního!

Lektor Pepa

ROZVRH HODIN / CENÍK: středa 19:30 – 20:30

190,- Kč jednorázový vstup, permanentka 5 vstupů 800,- Kč

zumba

OBJEVTE SVĚT ZUMBY PLNÝ RADOSTI A ZÁBAVY

Zumba je taneční fitness program a celosvětový fenomén, který využívá taneční prvky z latinsko-amerických tanců. Jedná se o cardio taneční cvičení na chytlavé rytmy ze všech koutů světa. 

Lektorky Štěpánka a Petra

ROZVRH HODIN / CENÍK: po domluvě na tel. 722084434

190,- Kč jednorázový vstup, permanentka 5 vstupů 800,- Kč

BOLLYWOOD DANCE

NECHTE SE UNÉST EXOTICKÝMI RYTMY INDICKÉHO TANCE!

Bollywood je největší filmovou produkcí na světě. Každý měsíc chrlí napříč indickým kontinentem stovky filmů. A právě tady se zrodil stejnojmenný filmový tanec „Bollywood dance“. Je to velmi živý a zábavný tanec plný výrazových prvků a dynamických, ale i jemných pohybů. Čerpá z folklorních základů, ale přejímá i moderní prvky současných tanečních trendů. 

Tančí se převážně ve skupinách. Nejedná se tedy o párový tanec, takže na lekci je každý vítán. Pro ženy doporučujeme delší, volnou sukni pod kolena a pro pány pohodlné volnější kalhoty. Tančí se naboso.

Lektorka Štěpánka 

ROZVRH HODIN / CENÍK: po domluvě na tel. 722084434

190,- Kč jednorázový vstup, permanentka 5 vstupů 800,- Kč

problémové partie

PROBLÉMOVÉ PARTIE

„Problémové partie“ je název lekce skupinového cvičení, která je složená z dynamického zahřátí a následného účinného posilování, které je zaměřené hlavně na tvarování a zpevnění problémových partií žen. Lekce zahrnuje aerobní zahřátí, které nastartuje spalování přebytečných tuků. Následují posilovací cviky, které pomohou vytvarovat vaši postavu.

Lektorka Petra

ROZVRH HODIN / CENÍK: po domluvě na tel. 722084434

190,- Kč jednorázový vstup, permanentka 5 vstupů 800,- Kč

dance fit / body form

ZLEPŠETE SVOU KONDICI V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ

Body Form je cvičení kombinující prvky tance a fitness zaměřené na zlepšení kondice, zpevnění těla a posílení svalů. Nedílnou součástí lekce je i tanec na rytmickou moderní hudbu pro rozvoj pohybových schopností, prostorové koordinace. Vhodné pro začátečníky i pokročilejší.

Lektorka Danča

ROZVRH HODIN / CENÍK: po domluvě na tel. 722084434

190,- Kč jednorázový vstup, permanentka 5 vstupů 800,- Kč

LÍBÍ SE TI BUNKR?

Fungujeme teprve krátce, ale v našem týmu je prostor pro rozvoj potenciálu. Líbí se ti naše myšlenka a chtěl/a by ses zapojit? Nebo se ti naopak něco nelíbí a dělal/a bys to jinak, třeba líp? Pokud je odpověď alespoň na jednu otázku “ANO”, určitě se nám ozvi, lidi jako jsi Ty, kteří nemají strach vystoupit ze svojí komfortní zóny, mezi nás určitě patří.

 Současně jsou prostory BUNKRu ideální pro spolky a oddíly, které shání prostor pro svou činnost. Nabízíme možnost krátkodobého, ale i pravidelného pronájmu částí prostor na akce či kroužky. Napište nám pro více informací, vidíme se v BUNKRu!

Kde nás najdeš?

 Najdete nás pod zahrádkou restaurace Cerreto, kterou je nutné obejít zprava, dveře jsou označené nápisem „BUNKR“ z ulice Čihákova. Návod, jak se k nám dostanete z tramvajové zastávky najdete na našem instagramu. 

Kontakty

Tel. +420 722 084 434 Email: info@nfnextgen.cz