Planeta Kapetyn je
v ohrožení a s ní možná i naše Země.

Návštěvníci z vesmíru se dostali s varovnou zprávou až k nám.

Na Zemi havarovala raketa s obyvateli planety Kapetyn, kteří jsou na útěku před zlým Marbusem. Pomoz jim svým pohybem opravit kosmickou loď, která je dostane zpátky domů a s kterou se jim podaří zlého Marbuse porazit.

Co se stalo?

Každou noc se mnoho očí na Zemi upíná k obloze a přemýšlí, zda existuje život i mimo naši planetu. Otázka zůstávala nezodpovězená až do dne, kdy na naší planetě havarovala vesmírná loď s návštěvníky z planety Kapetyn. I přes náročné přistání vyvázli mimozemšťané Elpo a Ingo bez zranění, a tak mohli vyprávět svůj příběh: “Žili jsme v klidu a míru na naší planetě Kapetyn, když náhle zničehonic přiletěla flotila knížete Marbuse s cílem ovládnout naši planetu a zotročit náš lid. Nám dvěma se podařilo utéct a chtěli jsme sehnat pro naši planetu pomoc. Marbusovi vojáci nás pronásledovali až k Jupiteru, kde se nám je podařilo setřást. Jenomže pak nám začalo docházet palivo a museli jsme nouzově přistát tady na Zemi. Potřebovali bychom teď vaši pomoc. Vaše technologie je bohužel málo vyspělá na to, aby mohla zastavit Marbuse, ale můžeme společnými silami opravit naši loď a získat tak další energii, kterou potřebujeme pro cestu za záchranou planety Kapetyn.”

 Po tomto strhujícím příběhu se sešlo vědecké sympozium, aby promyslelo další kroky.

Stáhni si aplikaci a přispěj svým pohybem k záchraně Kapetynu!

inMotion placeholder phone mockup

APLIKACI NAJDEŠ NA GOOGLE PLAY,
APP STORE NEBO jí stahuj přímo tady

Nejlepší čtvrťáci a NEjlepší páťáci napříč všemi zapojenými školami MŮŽou VYHRÁT POUKAZ NA SPORTOVNÍ VÝBAVU v hodnotě

1. místo 2 500 Kč

2. místo 1 500 Kč

3. místo 500 Kč

Informace Pro rodiče

InMotion: Digital turned Dynamic for Children

InMotion app was carried out during the implementation phase of the project “InMotion: Digital turned Dynamic for Children” which was funded by Visegrad fund of the European Union (ID: 22110218) in the years 2021 – 2022. InMotion app seeks to counter childhood obesity by encouraging a physically active lifestyle. Also, the project educates about the responsible use of digital technologies to prevent sedentarism. InMotion blends online and offline elements, hereby using gamification to encourage children to do sports. InMotion wants to raise awareness across the Visegrad region about early health education. The results of the project covered in project product and event reports can be found here for inspiration for further similar project ideas.

 

InMotion: Pilot project in Hungary – Product report

InMotion: Pilot project in Poland – Product report

InMotion: Pilot project in Slovakia – Product report

InMotion: Demonstration 4 partners & 4 more sessions – Product report

InMotion goes V4: online strategic communication platform – Product report

InMotion:  Roundtable / Consultation – Event report

InMotion:  Rounding up the results – Event report